ବିଟକଏନ୍ ଦୁନିଆର ଯେକ anywhere ଣସି ସ୍ଥାନରେ କିଛି ମିନିଟ୍ ମଧ୍ୟରେ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ ହୋଇପାରିବ - Lim Chu Kang

Thursday, 25 August 2022

Item details

Urban area: Lim Chu Kang, North Region
Offer type: Offer

Contacts

Contact name mbafjphjdmiwtjrapo

Item description

ବିଟକଏନ୍ ଦୁନିଆର ଯେକ anywhere ଣସି ସ୍ଥାନରେ କିଛି ମିନିଟ୍ ମଧ୍ୟରେ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ ହୋଇପାରିବ, ଏହାକୁ କେହି କିମ୍ବା କ institution ଣସି ଅନୁଷ୍ଠାନ ବିନା | ରେଡିଓ, ସାଟେଲାଇଟ୍ ଏବଂ ଜାଲ୍ ନେଟୱାର୍କ ମାଧ୍ୟମରେ ଆଜି ବିଟକଏନ୍ ଦୁନିଆର ଅନେକ ସ୍ଥାନକୁ ପଠାଯାଏ | ସେହି ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟରୁ କ internet ଣସିଟି ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ଆବଶ୍ୟକ କରେ ନାହିଁ | ପୁନଶ୍ଚ, ସୁନା, ପ୍ରକୃତି ଅନୁଯାୟୀ, ଏହାକୁ ଅନ୍ୟ ସହର, ରାଜ୍ୟ, ଦେଶ, ମାଳଦ୍ୱୀପ ଇତ୍ୟାଦିକୁ ପରିବହନ କରିବାକୁ ଶାରୀରିକ ଭାବରେ ଆବଶ୍ୟକ କରେ | ଏହା ମହଙ୍ଗା, ସମୟ ସାପେକ୍ଷ ଏବଂ ଯୁକ୍ତିଯୁକ୍ତ ଭାବରେ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଅଟେ | ସୁନା ଶାରୀରିକ, ଯାହା ଆଜିର ବିଶ୍ global, ଡିଜିଟାଲ୍, ଏକବିଂଶ ଶତାବ୍ଦୀର ସମାଜରେ ଅର୍ଥର ଏକ ଉପଯୋଗୀ ରୂପ ଭାବରେ ଏହାକୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଏ | ଏହାକୁ ବ୍ୟବହାର କରିବା କେବଳ ଅଯ ical କ୍ତିକ | ସଂରକ୍ଷଣ ଏବଂ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭାରୀ ଏବଂ ମହଙ୍ଗା ଅଟେ | ଅନ୍ୟ ଦେଶକୁ ସୁନା ପଠାଇବା ପାଇଁ ସପ୍ତାହେ ଲାଗିବ ଏବଂ ବହୁତ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ସେହି ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ତୃତୀୟ ପକ୍ଷ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ନିର୍ଭର କରିବାକୁ ପଡିବ | ଅପରିଚିତ ହେବା ବିଟ୍କଏନ୍ ର ଏକ ମୁଖ୍ୟ ବ feature ଶିଷ୍ଟ୍ୟ, ତ୍ରୁଟି ନୁହେଁ | ଏହା ଭ physical ତିକ ଦୁନିଆ ସହିତ ବାନ୍ଧିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଏ ନାହିଁ | ସୁନା ଧାରଣରେ ସଂରକ୍ଷଣ, ରକ୍ଷଣାବେକ୍ଷଣ ଏବଂ ସୁରକ୍ଷା ପରି କ୍ରମାଗତ ଖର୍ଚ୍ଚ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ | 1000 ଡଲାର ମୂଲ୍ୟର ବିଟକଏନ୍ ର ମାଲିକାନା, ସଂରକ୍ଷଣ ଏବଂ ସୁରକ୍ଷିତ ମୂଲ୍ୟର ସମାନ ମୂଲ୍ୟ ପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ବିଲିୟନ ଡଲାର ମୂଲ୍ୟର ବିଟକଏନ୍ ଧରିପାରିବେ, ସଂରକ୍ଷଣ କରିପାରିବେ ଏବଂ ସୁରକ୍ଷିତ କରିପାରିବେ | ଆପଣ ସୁନା ସହିତ ସମାନ କଥା କହିପାରିବେ ନାହିଁ, କାରଣ ଏହା ଶାରୀରିକ ଭାବରେ ଭାରୀ | $ 10 ମୂଲ୍ୟର ବିଟକଏନ୍ ପରିବହନ କରିବା ସହଜ ଏବଂ ଏହାର ମୂଲ୍ୟ $ 1,000,000,000 ମୂଲ୍ୟର ବିଟକଏନ୍ ପରିବହନ ସହିତ ସମାନ | ସେହି ଦୁଇଟି ଭିନ୍ନ ପରିମାଣର ସୁନା ବହନ କରିବା ବହୁତ ଭିନ୍ନ ଆବଶ୍ୟକତା ଏବଂ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରେ | ସୁନା ବିଟକଏନ୍ ପରି ଜାଗାର ଯେକ anywhere ଣସି ସ୍ଥାନରେ ବଜାରଯୋଗ୍ୟ ନୁହେଁ | ବିଟକଏନ୍ ସୁନାର ସେହି ସମସ୍ତ ଅସୁବିଧାକୁ ଅତିକ୍ରମ କରେ | ସମୟ ଏବଂ ସ୍ଥାନ ମଧ୍ୟରେ ବିଟକଏନ୍ ଅତ୍ୟଧିକ ବଜାରଯୋଗ୍ୟ |
300 ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ $ 500 ରୋଜଗାର କରନ୍ତୁ |
500 ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ $ 800 ରୋଜଗାର କରନ୍ତୁ |
1,000 ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ $ 2,800 ରୋଜଗାର କରନ୍ତୁ |
1,400 ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ $ 3,300 ରୋଜଗାର କରନ୍ତୁ |
1,500 ଡଲାର ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ $ 4,800 |
1,650 ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ $ 5,700 |
1,750 ଡଲାର ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ $ 6,000 ରୋଜଗାର କରନ୍ତୁ |
7,000 $ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ $ 10,800 |
11,000 ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ $ 19,900 |

www. Olivercoins. Com
Mark as scam